Карбонізація

Наша лінія розливу, виробництва провідної американської компанії з Колорадо WILD GOOSE, має наступний робочий діапазон, якого вистачає для розливу більшості напоїв в алюмінієву банку:

Для того, щоб параметри вашого продукту потрапили в цей діапазон, рекомендуємо скидати тиск більше ніж 1,3 бар під час бродіння та під час відстоювання не перевищувати наступні комбінації тиску та температури:

Ці рекомендації мають загальний характер та можуть бути використані для першого розливу. Кожен сорт та варка продукту мають свій неповторний склад, тому ці параметри мають бути скориговані в той чи інший бік індивідуальним чином

Дуже важливо мати прилади, що дають правильні показання

Методом контролю є вимірювання карбонізації згідно Закону Генрі за допомогою афрометру и термометру. Треба набрати продукт в пляшку PET, бажано ізобаричним методом або просто без піни (для отримання точніших даних, метою є запобігання виходу СО2 з піною до проведення заміру тиска), обережно вставити пляшку в афрометр, добряче потрусити мінімум 1 хвилину та виміряти тиск та температуру (якомога швидше). Далі за допомогою таблиці, що наведена вище, або аналогічних, більш повних таблиць, які можна знайти в інтернеті, визначити карбонізацію

Якщо афрометра немає в наявності, використовується наступна візуальний методика:
Налийте пиво в бокал використовуючи кран для проб, та оцініть візуально співвідношення піни та пива. Якщо воно як на першому фото (повний бокал піни), це пиво, скоріш за все, не є придатним до розливу нашим обладнанням, декарбонуйте його до рівня фото 2 чи 3. Декарбонізація досягається шляхом зниження тиску з подальшим відстоюванням для досягенння рівноваги.