YES, WE CAN! 
ТАК, МИ РОЗЛИВАЄМО!
 вже більше 6,5 мільонів банок 

098 304-14-86 | 099 1200-181

ПЕРША В УКРАЇНІ МОБІЛЬНА ЛІНІЯ РОЗЛИВУ НАПОЇВ В АЛЮМІНІЄВУ БАНКУ

Ви робите свій, унікальний напій - ми зробимо решту роботи:

Вимоги до вашого виробництва:

Максимальні розміри етикетки для банки 330 мл FIT:
висота до 126 мм, довжина до 182 мм

Максимальні розміри етикетки для банки 500 мл: висота до 138 мм, довжина до 207 мм (приклад для 207 мм)

13. Два робітника для контролю ваги та якості банки (цілісність шва, читабельність тексту на дні банки, місцеположення етикетки) та подальшого пакування в тару Замовника (офіційно оформлені, проінструктовані та з медичними книжками). Решті працівникам заборонено знаходитися в зоні розливу.

14. Достатня кількість готової до пакування тари (найкраще картоні короби, в них банка висихає з часом, бо після розливу вона в конденсаті, заборонено замотувати короби чи палеті з коробами плівкою для запобіганню можливої корозії)

15. Текст для друку на дні банки (дата розливу, номер партії) до 3 строк до 12 символів у кожній (за потребою)

16. Уповноважена особа для приймання продукції та оформлення необхідних документів (довіреність)

17. Місце для розміщення нашого обладнання якнайближче до ЦКТ чи форфаса, варіанти розміщення дивіться на схемах:

Вимоги до продукту:

Тиск в ЦКТ під час бродіння не має перевищувати 1,3 бар (контролювати та вчасно скидати зайвий тиск), під час відстоювання - не більше 0,3-0,7 бар при температурі 0 - +2°С. 

Знижувати температуру для розливу (до -2 - 0°С) треба починати за декілька годин (годин, а не днів!), враховуючи потужність вашої системи охолодження, щоб продукт не набрався зайвого СО2.

Чим вища карбонізація, тим меншою має бути температура продукту під час розливу (але не нижче температури замерзання).

таблиця карбонізації carbonation chart

Застереження щодо неминучих втрат частки продукту

Нашою метою є розлив у банку максимальної кількості вашого напою

Під час запуску лінії та її налаштування деяка частка продукту (0,5 -1,5 %), якщо продукт відповідає вимогам), може бути втрачена, його вартість не компенсується. Чим більша карбонізація, відстань до ЦКТ - тим більші втрати продукту та менше вірогідність успішного розливу. Якщо продукт не відповідає вимогам, втрати під час експериментів з налаштування розливу можуть бути суттєво більшими

Запобігання корозії

Виробник банок рекомендує пакувати в термоусадочну плівку (shrink wrap) тільки з повністю суху банку. В подальшому зберіганні ви маєте виключити умови виникнення конденсату всередині упаковки.  Ми не несемо відповдальності за порушення цих вимог. Більше інформації про корозію тут

Якщо вас зацікавила така послуга, просимо заповнити заявку. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом. Ми гарантуємо конфіденціальність ваших данних згідно законодавства України та нашої політики конфіденціальності.